Marianna Trnavská

Marianna Trnavská

Finance Director & Statutory Executive, Markiza - Slovakia (CME)

Jána poznám ešte z čias, keď sa koučingu nevenoval. Musím uznať, že je fakt dobrý vo všetkom, čo robí. Koučing s Jánom mi pomohol v zorientovaní sa v otázkach, ktoré som si mnohokrát nevedela ani pomenovať, nieto zodpovedať. Získala som primerané sebavedomie, prekonala som niektoré najväčšie strachy a najmä som sa otvorila sebapoznávaniu. Najviac mi k tomu pomohla vlastná otvorenosť, ktorá je pri koučovaní nevyhnutná, no pri Jánovi absolútne nenútená.

Margaret Starka

Head Of Human Resources CZ/SK, Red Bull

Ako HR Manager v spoločnosti Red Bull som na česko-slovenskom trhu hľadala školiteľa, ktorý by prirodzene nacítil hodnoty našej spoločnosti a vedel ich uveriteľne pretvoriť do workshopov pre našich interných zamestnancov. Som vďačná, že sa nám s Jánom cesta skrížila a nadviazali sme spoluprácu. Odborne a profesionálne pokryl témy ako time&self management, či efektívnosť interných meetingov. Našiel vyhovujúci stret filozofie našich hodnôt a vlastnej pridanej hodnoty. Ak hľadáte niekoho, kto vie pochopiť očakávania a posunúť to vďaka sebe o kus ďalej, spoluprácu s ním za seba iba odporúčam.

Jana Kvoriaková

Senior Vice President Business Excellence, Deutsche Telekom Pan-Net s.r.o.

Vďaka vášmu koučovaniu som získala nástroje, ktoré môžem aplikovať na rôzne sféry svojho života. Dokázali ste udržat rámec a vracali ste ma k cieľom, aby všetko súvidelo, nepustili ste ma mimo rámec toho, na čom sme sa dohodli, že budeme pracovať. Cítim veľký posun. A to najdôležitejšie je pre mňa pochopenie, že už keď si niečo uvedomím, už to samotné je posun. Ďakujem za štruktúrované koučovanie. Podarilo sa mi zapracovať aj na time managemente.

Monika Komorníková

Group HR Manager, HB Reavis

Jan is an excellent coach and trainer. I had a chance to cooperate with him on series of management trainings, where he very skillfully mastered even a diverse group dynamics and created quite an impact. Thanks to his strong business understanding, creative combination of various coaching and training methods and passion for what he does, he is able to convince and influence even a very demanding audience. I’m very much looking forward to our next cooperation!
Monika Komorníková
Daniela Morvayova

Daniela Morvayova

HR manager, Grupo Antolin

Ján bol naším lektorom prvého modulu programu ” Manažér sko mentor a kouč”. Celé dva dni boli nabité reálnymi situáciami, kde sme vystupovali buď v roli kouča alebo v roli koučovaného. Ján do programu zaradil veľmi inšpiratívne hry a aktivity, ktoré nás nielen rozhýbali ale aj podnietili na zamyslenie. Školenie pod Jánovým vedením malo veľmi pozitívnu a inšpiratívnu energiu. Napriek absolvovaniu niekoľkých manažérskych školení, školenie pod Jánovým vedením patrí medzi moje TOP a už teraz sa teším na ďalšiu možnosť školení organizovaných Jánom.
Nikoleta Sališová

Nikoleta Sališová

HR Business Consultant, Poštová banka

S Jánom som mala tu cest sa stretnut pri planovani rozvoja v oblasti koucingu pre nasich middle manazerov. Zazila som skvele koucovacie moduly, ktrore vrelo odporucam. Zaroven viem, ze ho oslovim kedykolvek v buducnosti aj na ine temy. Nie len preto ze je odbornik, ale robi vsetko s maximalnym entuziazmom a energiou.

Braňo Zvonár

Director of Sale Division, ČSOB Poisťovňa

Koučing mi dal nový pohľad na seba. Naučil som sa zamýšľať sa nad myšlienkami mojimi a mojich partnerov. Naučil som sa neuspokojiť sa s prvotnými myšlienkami či riešeniami, ktoré mi napadnú. Prinútil som sa robiť konkrétne kroky, ktoré by ma priviedli k cieľom. A absolútne som si uvedomil, že som to JA, kto dokáže ovplyvniť moje šťastie.
Miloš Hanďák

Miloš Hanďák

Purchasing Manager with a focus on automotive projects, Adient

I have reached out to Jan by the purpose of having a coach from a different business environment to absolutely avoid any cliché discussions. I was positively surprised how quickly he was able to understand my needs and expectations. I was pleased by Jan’s professionalism in each aspect of our cooperation. Always prepared, capable and fully concentrated on the topic. Whole coaching was structured and organized. Jan helped me to set the mirror and understand which areas of my professional and personal life are the most important for me and what should I focus on in the future. After couple of sessions I started to see the progress in my daily life – higher focus on the right priorities, assertive behavior at work, more time left for my personal life, and almost zero level of negative thinking. I am able to control my thoughts – and that is what I would recommend to anyone.

Andrea Kašíková

Manažér oddelenia monitorovania transakcií na finančných trhoch, ČSOB

Nakoľko bola toto moja prvá skúsenosť s koučom, nemala som úplne konkrétne očakávania. Tušila som, že kouča bude asi na úvod zaujímať oblasť, ktorú ‘nezvládam’ dokonale a chcem ju riešiť. A budeme hľadať možnosti a cesty. Prípadne mi dá nejaké tipy ako na to. Veľmi zaujímavé bolo pre mňa zistenie, že takmer väčšinu riešení som si vymyslela sama. Pochopiteľne za veľkej pomoci a nasmerovania kouča, ktorý ma podporoval a naviedol do cieľa. Tri veci, na ktorých budem pracovať – Viac sa pýtať. Sústrediť sa na pozitívne veci a myšlienky. Spätná väzba (aj negatívna) je dar. Vie mi poskytnúť cenné info o mne. Tri najkľúčovejšie prínosy koučovania – Všetko sa dá, ale musím chcieť. Pretože len vtedy mám naozaj záujem to riešiť a zmeniť., Všetko je na mojom rozhodnutí a postoji., To čo ovplyvniť neviem, ma nemôže trápiť.
Michal Krížik

Michal Krížik

majiteľ realitnej kancelárie RE/MAX Right Way

Hľadal som doslova trenéra. Niekoho, kto mi povie, čo mám robiť preto, aby som dosiahol to, čo chcem. Počas procesu koučovania som si ujasnil najdôležitejšie otázky v momentálnom živote. Nakoľko som nemal úplne jasno ktorej z mojich podnikateľských činností sa chcem venovať na 110% pomocou koučingu som na to prišiel. Stanovením si jasných krokov k dosiahnutiu cieľov som dokázal dokončiť svoje podnikateľské aktivity k úspešnému koncu. Detailným denným plánom som sa dostal z kruhu v ktorom som mal pocit, že stále nemám čas, veľa vecí som začal delegovať. Som kludnejší, spokojnejší, pracujem efektívnejšie. Naučil som sa väčšej disciplíne. Nastavil som si systém, podľa ktorého deň za dňom idem.

Robert Molnár

Managing Director, Digital marketing agency Wisible

I took 6 months of coaching with Ján Dubnička. During 12 sessions I went through amazing change of my view about my business and personal life. I found out more about myself how to do conscious business (vedomé podnikanie) and not only to set up right goals, but I solved many important things on the way to my goals. Jan helped me to see it from different view point, thanks to his mentoring skills. I believe that coaching and mentoring is important to mix and Jan was very capable to do it. Right now, I am able to say No more easier than before. Right now I know my business limits and can protect the company better way then before e.g. not giving discounts for free. I am able to tell my people, they are great more often then before. I can see my weakness and do something against it etc. I was looking for partner to go with me towards my goals. Jan met my expectations and I am glad I found such great person.
Denisa Krivošíková

Denisa Krivošíková

majiteľka REMAX Victory Slovakia

Moje očakávania našťastie neboli úplne naplnené, ale presne tak, ako to má byť. Netlačili ste ma do úloh, ktoré som si sama nevymyslela. Vďaka vám som pochopila, že mám pevnú vôľu, aj keď som si neverila. Koučovanie mi prinieslo uvedomenie, že je na mne všetko, čo sa mi v živote stane a na mojom úsilí. Život mám vo svojich rukách, ja som zodpovedná za svoje myšlienky a činy. Naučila som sa klásť si správne otázky a verím si viac, ako kedykoľvek predtým. Zvíťazila som nad závislosťou.
Viera Konová

Viera Konová

Director of Internal Relations & CSR Dept.; Member of Administrative Board, ČSOB

Výsledkom koučingu bolo, že som pochopila, že nie som v práci šťastná a našla som odvahu si to priznať a odísť. Je to oslobodzujúce napriek tomu, že som odchádzala bez toho, aby som mala novú prácu. V podstate, aj keď som tomu nedávala na začiatku veľké šance, môj ‘problém’, zdá sa, sa podarilo vyriešiť. Samozrejme, preverí to ešte čas. Pochopila som, že všetko sa dá riešiť, len treba vedieť ako na to, že sa netreba vzdávať a že aj keď máme nejaké povahové predispozície a návyky, vieme ich zmeniť.

Janka Šipeková

majiteľka produkčnej agentúry

Naučila som sa postupovať priamo a účinne k úspechu. Spoznala som a zbavila som sa toho, čo mi bránilo napĺňať si ciele.
Janka Šipeková